STEFANIA ONUORAH ZAKWALIFIKOWANA DO „NBA Academy Women’s Global Program” ‼️‼️🔥🏀😮

Bez-tytułu.png

STEFANIA ONUORAH ZAKWALIFIKOWANA DO „NBA Academy Women’s Global Program„ ‼️!🔥🏀😮


Stefania Onuorah zawodniczka UKS JEDYNKA MARKI, uczennica Szkoły Podstawowej nr. 1 w Markach , reprezentantka kadry WOZKosz WM jako jedna z 4 z Polski (najmłodsza, koleżanki z Polski z roczników 2009-08) oraz będąc w dwójce na Świecie z rocznika 2010( razem z reprezentantka Angoli) znalazła się w gronie 50 zawodniczek na świecie objętych tym programem😮😮😮👏👏👏

Można śmiało stwierdzić, że jest to największe wyróżnienie i docenienie pracy jaką Stefania wykonuje w historii klubu, szkoły, a nawet miasta. Nikomu nie trzeba mówić czym jest NBA 😉👏👏👏

Znalezienie się w grupie 50 zawodniczek na świecie wytypowanych do programu największej, najbardziej popularnej ligi świata NBA, jest mega sukcesem i wyróżnienie.👏👏

Stefania wielkie gratulacje ‼️

Nasze słowa, które mówiliśmy Ci na każdym treningu, meczu, sparingu powoli się sprawdzają. Wszystko w Twoich rękach, nogach i głowie. Ciesz się dalej, baw się basketem i ciężko pracuj. Dużo zdrowia i pokory. Idź po swoje🙂

Gratulacje dla całej Rodziny z Mamą na czele oraz Trenerów, którzy również przyczynili się do obecnego stanu rzeczy👏👏

Warto na nas stawić 😉 Budujemy koszykówkę w Markach ‼️

 

mgolaszewski


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Facebook