OBOZY LETNIE

LATO 2021

OBÓZ SPORTOWY LIDZBARK WELSKI 07.08-17.08.2021 (11 DNI!)

To obóz skierowany do dzieci w wieku 6-14 lat , które oprócz aktywnego spędzania czasu na dworze, lubią zrobić coś kreatywnego i artystycznego. Bardzo fajne zrównoważone połączenie sportu i zajęć kreatywnych.

WAŻNE INFORMACJE

LIDZBARK 2021!

Już w sobotę (07.08) ruszamy na obóz do LIDZBARKA.

Wyjeżdżających prosimy o punktualne przybycie na miejsce zbiórki: SP 1 Marki ul. Okólna 14, godzina 9:00.

Bardzo prosimy o niezwłoczną informację, jeżeli ktoś z naszych obozowiczów jest na coś uczulony lub czegoś nie może jeść, ewentualnie jest na specjalnej diecie zalecanej przez lekarzy – taką informację jak co roku musimy przekazać na kuchnię.

Przypominamy również o tym CO NALEŻY ZABRAĆ NA OBÓZ:

1.DOKUMENTY (legitymacja szkolna, książeczka zdrowia, wypełniona karta kwalifikacyjna, zgoda na rozpowszechnianie wizerunku, procedurę bezpieczeństwa, regulamin obozu, OŚWIADCZENIE NA OBÓZ LETNI -COVID-19!)
Bez tych dokumentów dziecko nie wsiądzie do autokaru i NIE BĘDZIE MOGŁO WYJECHAĆ NA OBÓZ. Dokumenty w koszulce przekazuje dziecko trenerowi/opiekunowi grupy.
2.Leki zażywane stale (leki zapakowane w oddzielną torebkę – wychowawca musi o nich wiedzieć przed wyjazdem).
3.Przybory toaletowe (ręcznik duży i mały, szczoteczka i pasta do zębów, mydło, szampon, krem z filtrem UV, preparat na komary, maseczki/ka itd.)
4.Ubrania (koszulki T-shirt, dres, ciepłą bluzę lub polar 2x, kurtkę przeciwdeszczową, skarpetki, majtki, spodnie, spodenki, czapeczkę z daszkiem, piżama itd.)
5.Odzież klubowa – koszulki, stroje, bluzy, czapki. W miarę możliwości w dniu wyjazdu ubieramy się w odzież klubową, którą posiadamy – bluzy, koszulki polo.
6.Mały plecak
7.Kąpielówki bądź strój kąpielowy, okularki do pływania.
8.Tenisówki, buty sportowe, klapki, buty piłkarskie, obuwie do treningu na hali.
9.Książkę do czytania, okulary przeciwsłoneczne itd.
10.Kieszonkowe – kwota wg uznania, mogą Państwo zostawić pieniądze w depozycie u trenera prowadzącego (sugerujemy np. 10 zł na dzień)
11.Telefon komórkowytelefony będą dostępne raz dziennie. Decyzję kiedy, podejmuje opiekun grupy. Przerwa na telefony będzie trwała w zależności od planu dnia od 20-40 minut. Po tym czasie telefony będą zbierane przez wychowawcę /trenera grupy i rozdawane dnia następnego. Kontakt rodzica z dzieckiem możliwy również poprzez telefon, który będzie miał kierownik obozu (numerów do wychowawcy nie podajemy, rodzice mogą dzwonić bezpośrednio do kierownika).

PIŁKARSKI

Ostrowski Patryk – trener/kierownik

Kaczmarczyk Kuba – trener

Daniel Kacprzak – trener

SIATKARSKI

Robert Grymkowski – trener/kierownik

Martyna Kwiatkowska – trener

KOSZYKARSKI

Michał Gołaszewski -trener/ kierownik

Rafał Niemira – trener

Krzysztof Cichocki – trener

OGÓLNOSPORTOWY

Aleksandra Pietrucha – wychowawca

Emilia Kaczmarczyk – wychowawca/animator

Poniżej lista uczestników z podziałem na profil obozu oraz autokary.

URODZINY W TRAKCIE OBOZU!

Szanowni Państwo, jeżeli któreś z Państwa dzieci podczas obozu będzie obchodziło urodziny, a Państwo chcieliby żebyśmy zorganizowali jakąś niespodziankę to bardzo prosimy o  taką informację.

W zeszłym roku wyszły fantastycznie! 🙂 Poniżej opinia Rodziców:

JAK ZAPISAĆ DZIECKO? NIC PROSTSZEGO!

a

1. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOGODNY PRZEZ SIEBIE SPOSÓB (telefonicznie, sms’owo, mail’owo, badż osobiście)

2. PODAJ IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA ORAZ PROFIL, na który chcesz zapisać dziecko np. JAN NOWAK – KOSZYKÓWKA

3. ZAPŁAĆ ZALICZKĘ W WYZNACZONYM TERMINIE 🙂

numer konta:  33 1600 1462 1838 7452 1000 0001

a

W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE NASZ KLUB JEST ORGANIZACJĄ DZIAŁAJĄCĄ NA ZASADZIE NIEZAROBKOWEJ, PO INFORMACJACH UZYSKANYCH Z ZUS – TAKIE PODMIOTY JAK MY, NIE MOŻEMY KORZYSTAĆ Z BONU TURYSTYCZNEGO

Kilka słów o ośrodku wypoczynkowym Pod Lipami
Położony na skraju miasteczka Lidzbark (Welski), w południowo-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego.

Ośrodek usytuowany jest w lesie, na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego, nad jeziorem Lidzbarskim (50 metrów). Posiada 500 miejsc noclegowych o zróżnicowanym charakterze zakwaterowania: 4 budynki hotelowe oraz domki campingowe.

Na obszarze 3,5 ha znajduje się wyjątkowo bogata infrastruktura sportowo – rekreacyjna, nowoczesne boiska, sale zajęciowe dla dzieci. Nasza okolica pozwala na aktywne spędzanie czasu nad wodą oraz w lesie na trasach pieszych i rowerowych.  Teren Ośrodka jest ogrodzony i oświetlony, w nocy strzeżony.

Ośrodek funkcjonuje od 1 kwietnia do 31 października każdego roku.

Więcej informacji o ośrodku znajdziecie Państwo na stronie: www.podlipami.mazury.pl

SZCZEGÓŁY OBOZU:

LATA POPRZEDNIE

TAK BAWILIŚMY SIĘ W LATACH POPRZEDNICH:

WIĘCEJ ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII – SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ICH OBEJRZENIA!

ul. Bandurskiego 22A/3
05-270 Marki