OBOZY LETNIE

LATO 2021

OBÓZ SPORTOWY ZAMBRÓW 19.07-25.07.2021(7 DNI!)  – OBÓZ ODWOŁANY

LATO 2021

OBÓZ SPORTOWY LIDZBARK WELSKI 07.08-17.08.2021 (11 DNI!)

To obóz skierowany do dzieci w wieku 6-14 lat , które oprócz aktywnego spędzania czasu na dworze, lubią zrobić coś kreatywnego i artystycznego. Bardzo fajne zrównoważone połączenie sportu i zajęć kreatywnych.

WAŻNE INFORMACJE

LIDZBARK 2021!

Ze względów na niepewną sytuację związaną z Pandemią, zdecydowaliśmy się jeszcze raz odwiedzić to samo SPRAWDZONE miejsce, ponieważ organizacja zeszłorocznego obozu przebiegła bez zastrzeżeń 🙂

PROFILE OBOZOWE

– PIŁKARSKI ( 2 TRENINGI DZIENNIE)

– SIATKARSKI ( 2 TRENINGI DZIENNIE)

– KOSZYKARSKI ( 2 TRENINGI DZIENNIE)

– OGÓLNOSPORTOWY – ATRAKCJE + ZAJĘCIA SPORTOWE

Obóz piłkarski, siatkarski oraz koszykarski są to tak naprawdę oddzielne obozy, za które odpowiadają trenerzy, którzy pracowali z Państwa dziećmi cały rok. Ten obóz ma posłużyć poniesieniu umiejętności z danej dyscypliny, efekty tej pracy będą w przyszłym roku szkolnym. Koszykarze i Siatkarze będą trenować na HALI, natomiast piłkarze swoje jednostki treningowe będą odbywać na boisku trawiastym!

Dla wszystkich tych grup wyjazd na obóz będzie służył intensywnej pracy  Przygotowującej do rozgrywek.

Profil ogólnosportowy jest idealnym dla dzieci, które chcą poprawić swoją sprawność ogólną ale przy tym poleżeć na plaży  🙂 Będzie też niespodzianka – podczas trwania całego obozu uczestnik grupy ogólnosportowej będzie mógł wziąć udział w treningu poszczególnych sekcji : koszykówka, siatkówka, piłka nożna 🙂

PIŁKARSKI

Ostrowski Patryk – trener/kierownik

Kaczmarczyk Kuba – trener

Konrad Wizor – trener

SIATKARSKI

Robert Grymkowski – trener/kierownik

Martyna Kwiatkowska – trener

KOSZYKARSKI

Michał Gołaszewski -trener/ kierownik

Rafał Niemira – trener

Krzysztof Cichocki

OGÓLNOSPORTOWY

Dagmara Brzywczy – pedagog

Aleksandra Pietrucha – wychowawca

Emilia Kaczmarczyk – wychowawca/animator

Koszty naszego obozu to:

1990 zł – DLA CZŁONKÓW KLUBU ORAZ

2100 zł  – DLA OSÓB SPOZA KLUBU

CZŁONKOWIE KLUBU, TO OSOBY BIORĄCE UDZIAŁ W ZAJĘCIACH PRZEZ CAŁY ROK

Jest to całkowity koszt, w który wliczony jest dojazd autokarem na miejsce i z powrotem, pełna realizacja programu, opieka 24h, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, nagrody obozowe, wszystkie dodatkowe atrakcje na miejscu, koszulka obozowa, nagrody oraz fotorelacja.

URODZINY W TRAKCIE OBOZU!

Szanowni Państwo, jeżeli któreś z Państwa dzieci podczas obozu będzie obchodziło urodziny, a Państwo chcieliby żebyśmy zorganizowali jakąś niespodziankę to bardzo prosimy o  taką informację.

W zeszłym roku wyszły fantastycznie! 🙂 Poniżej opinia Rodziców:

JAK ZAPISAĆ DZIECKO? NIC PROSTSZEGO!

a

1. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W DOGODNY PRZEZ SIEBIE SPOSÓB (telefonicznie, sms’owo, mail’owo, badż osobiście)

2. PODAJ IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA ORAZ PROFIL, na który chcesz zapisać dziecko np. JAN NOWAK – KOSZYKÓWKA

3. ZAPŁAĆ ZALICZKĘ W WYZNACZONYM TERMINIE 🙂

numer konta:  33 1600 1462 1838 7452 1000 0001

a

W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE NASZ KLUB JEST ORGANIZACJĄ DZIAŁAJĄCĄ NA ZASADZIE NIEZAROBKOWEJ, PO INFORMACJACH UZYSKANYCH Z ZUS – TAKIE PODMIOTY JAK MY, NIE MOŻEMY KORZYSTAĆ Z BONU TURYSTYCZNEGO

Kilka słów o ośrodku wypoczynkowym Pod Lipami
Położony na skraju miasteczka Lidzbark (Welski), w południowo-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego.

Ośrodek usytuowany jest w lesie, na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego, nad jeziorem Lidzbarskim (50 metrów). Posiada 500 miejsc noclegowych o zróżnicowanym charakterze zakwaterowania: 4 budynki hotelowe oraz domki campingowe.

Na obszarze 3,5 ha znajduje się wyjątkowo bogata infrastruktura sportowo – rekreacyjna, nowoczesne boiska, sale zajęciowe dla dzieci. Nasza okolica pozwala na aktywne spędzanie czasu nad wodą oraz w lesie na trasach pieszych i rowerowych.  Teren Ośrodka jest ogrodzony i oświetlony, w nocy strzeżony.

Ośrodek funkcjonuje od 1 kwietnia do 31 października każdego roku.

Więcej informacji o ośrodku znajdziecie Państwo na stronie: www.podlipami.mazury.pl

SZCZEGÓŁY OBOZU:

LATA POPRZEDNIE

TAK BAWILIŚMY SIĘ W LATACH POPRZEDNICH:

WIĘCEJ ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII – SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ICH OBEJRZENIA!

ul. Bandurskiego 22A/3
05-270 Marki