OBOZY

Beztroskie gry i zabawy..

wypoczynek na świeżym powietrzu, zwiedzanie atrakcji turystycznych… to nie jedyne korzyści, jakie Twoje dziecko odniesie z samodzielnego wyjazdu na kolonię czy obóz.  Bardzo ważną zaletą takich wakacji jest niewątpliwie nauka samodzielności i zdobywanie dojrzałości przez dzieci, nie tylko w tzw. samoobsłudze, ale przede wszystkim w relacjach z rówieśnikami. Dodatkowo dzięki wyjazdom nasze dziecko poszerza horyzonty: poznaje dzieci z różnych  środowisk, odkrywa nowe pasje, zainteresowania. Dzięki kontaktom z rówieśnikami kształtuje swój światopogląd.

Dlatego jeśli do tej pory zastanawiali się Państwo czy warto wysłać dziecko na obóz czy kolonię, odpowiedź brzmi: WARTO 😊   W końcu radość i uśmiech dziecka jest dla nas wszystkich najważniejsze i bezcenne.

 Obozy z klubem UKS JEDYNKA MARKI to propozycja spędzenia wakacji, dla dzieci i młodzieży w sposób aktywny,  dający niezapomniane wrażenia naszym dzieciom. Obozy wypełnione są szeregiem dobrze zorganizowanych zajęć i atrakcji, tak by nikt się nie nudził!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą

Obozy letnie dostępny na zakładce „OBOZY” > „OBOZY LETNIE

Obozy zimowe dostępny na zakładce „OBOZY” > „OBOZY ZIMOWE


WAŻNE

Wszystkie nasze obozy organizowane są zgodnie z obowiązującymi wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej, dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży. Bezpieczeństwo i radość naszych uczestników jest dla nas priorytetem.

Nasza kadra to wykwalifikowani wychowawcy i trenerzy, w większości nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY 🙂


JEŻELI JESTEŚCIE CIEKAWI JAK BAWILIŚMY SIĘ NA NASZYCH OSTATNICH OBOZACH ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII.


GALERIA

ADRES

ul. Fabryczna 3
05-270 Marki

TELEFON

Patryk Ostrowski: 662 221 444
Michał Gołaszewski: 503 829 568

EMAIL

uks1marki@gmail.comFacebook