OBOZY ZIMOWE

ZIMA 2024

ZGUPOWANIE SPORTOWY 13-20 STYCZEŃ 2024 – COS GIŻYCKO

Zgrupowanie skierowane do członków klubu chcących podnosić swoje umiejętności.

Zgrupowanie skierowane do dzieci trenujących koszykówkę i siatkówkę (zgrupowanie odbędzie się przy minimum 15 osób zgłoszonych z danej dyscypliny).

WAŻNE INFORMACJE

𝐊𝐢𝐞𝐝𝐲: 13-20.01.2024 r.
𝐆𝐝𝐳𝐢𝐞:  Centralny Ośrodek Sportu Giżycko
𝐂𝐞𝐧𝐚: 2290 (Cena zawiera szkolenie narciarskie oraz karnet na stok) + 200 zł wypożyczenie sprzętu dla osób, które nie posiadają własnego

W PROGRAMIE:

• Zakwaterowanie

• Wyżywienie (4 posiłki)

• Transport autokarem w obie strony oraz transport na stok narciarski

• Ubezpieczenie NNW

• Szkolenie narciarskie  (stok narciarski Gołębiewski w Mikołajkach/stok narciarski Okrągłe)

• Treningi siatkarskie oraz koszykarskie

• Treningi motoryczne

• Aquapark

• Profesjonalne relacje wideo i foto

• Archer Tag

• Nerfy

•  Nagrody obozowe

i wiele innych niespodzianek

CO ZABRAĆ NA OBÓZ?

1.Dokumenty (legitymacja szkolna, książeczka zdrowia ( lub ksero), wypełniona karta kwalifikacyjna, zgoda na rozpowszechnianie wizerunku, regulamin obozu.)
Bez tych dokumentów dziecko nie wsiądzie do autokaru i NIE BĘDZIE MOGŁO WYJECHAĆ NA OBÓZ. Dokumenty w koszulce przekazuje dziecko trenerowi/opiekunowi grupy.
2.Leki zażywane stale (leki zapakowane w oddzielną torebkę – wychowawca musi o nich wiedzieć przed wyjazdem).
3.Przybory toaletowe (ręcznik duży i mały, szczoteczka i pasta do zębów, mydło, szampon)
4.Ubrania (koszulki T-shirt, dresy, ciepłą bluzę lub polar 2x, kurtkę przeciwdeszczową, skarpetki, majtki, spodnie, spodenki, piżama itd.)
5.Odzież klubowa – koszulki, stroje, bluzy, czapki. W miarę możliwości w dniu wyjazdu ubieramy się w odzież klubową, którą posiadamy – bluzy, koszulki polo.
6.Mały plecak
7.Kąpielówki bądź strój kąpielowy, okularki do pływania.
8.Tenisówki, buty sportowe, klapki, obuwie do treningu na hali.
9.Książkę do czytania, itd.
10.Kieszonkowe – kwota wg uznania, mogą Państwo zostawić pieniądze w depozycie u trenera prowadzącego (sugerujemy np. 10 zł na dzień)
11.Telefon komórkowy – telefony będą dostępne raz dziennie. Decyzję kiedy, podejmuje opiekun grupy. Przerwa na telefony będzie trwała w zależności od planu dnia od 20-40 minut. Po tym czasie telefony będą zbierane przez wychowawcę /trenera grupy i rozdawane dnia następnego. Kontakt rodzica z dzieckiem możliwy również poprzez telefon, który będzie miał kierownik obozu lub u Trenerów poszczególnych sekcji.

Odzież na stok

1. Kurtka i spodnie na stok (nieprzemakalne)

2. Sprzęt narciarski – kto posiada swój, kto nie posiada będzie mógł wypożyczyć na miejscu ( proszę o przygotowanie odpowiedniej kwoty, tak jak pisaliśmy – 200 zł)

3. Odzież termiczna oraz czapka i rękawiczki

TAK BAWILIŚMY SIĘ W LATACH POPRZEDNICH!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA

ZDJĘĆ Z NASZEGO OSTATNIEGO ZIMOWEGO OBOZU 🙂

WIĘCEJ ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII – SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ICH OBEJRZENIA!

ul. Fabryczna 3
05-270 Marki