PIŁKARSKIE PRZEDSZKOLA

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

Celem powstania AKADEMII PRZEDSZKOLAKA jest przede wszystkim propagowanie sportu dla najmłodszych. Z kolei sport dla maluchów to po prostu zabawa, radość, ruch, a także nauka współpracy w grupie i odskocznia od rutyny dnia codziennego 🙂

Obok zajęć ogólno-rozwojowych proponujemy Państwu profilowane zajęcia z Piłki Nożnej w grupie „PIŁKARSKIE PRZEDSZKOLA” dedykowane dla dzieci w wieku 3-6.

W czasie zajęć dzieci, wykorzystując różne przybory, będą uczyły się prowadzić i kontrolować piłkę, uderzać ją na bramkę oraz uczestniczyć w mini meczach piłkarskich, które uczą współzawodnictwa w duchu fair play.

Nasze zajęcia mają na celu kształtowanie całego ciała, zmysł równowagi, koordynację ruchów i precyzję, ale także poczucie bezpieczeństwa dziecka. Uczą wytrwałości i systematyczności w dążeniu do celu, kształtują poczucie współodpowiedzialności, umiejętność przegrywania i doskonalenia się, pokonywania własnej słabości i wiary w siebie, a także podejmowania decyzji i dokonywania wyborów.

Gwarantujemy dobrą zabawę oraz pozytywne przeżycia połączone z nauką gry w piłkę nożną. Dzięki szerokiej gamie ćwiczeń, dostosowanych do wieku Twojego dziecka, zapewnimy mu satysfakcję i radość z treningu, a przy tym stworzymy podstawy do uprawiania sportu przez całe życie. Czas spędzony z rówieśnikami przełoży się na umiejętność funkcjonowania w grupie, a systematyczne uczestnictwo w zajęciach ukształtuje w Twoim dziecku poczucie obowiązku, nauczy punktualności i samodyscypliny.

Decydując się na udział swojego dziecka w zajęciach, możesz mieć pewność, że pozostanie pod opieką wykwalifikowanych instruktorów piłki nożnej, mających doświadczenie w pracy z najmłodszymi.

AKTUALNIE MAMY 4 GRUPY PRZEDSZKOLAKÓW:

GRUPA 1

GRUPA 2

GRUPA 3

GRUPA 4

ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU: 515 496 235 / 503 829 568

PONIŻEJ KILKA ZDJĘĆ Z NASZYCH ZAJĘĆ! 🙂

SPRAWDŹ KIEDY TRENUJEMY I DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

ul. Bandurskiego 22A/3
05-270 Marki