PIŁKARSKIE PRZEDSZKOLA

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA


Celem powstania AKADEMII PRZEDSZKOLAKA jest przede wszystkim propagowanie sportu dla najmłodszych. Z kolei sport dla maluchów to po prostu zabawa, radość, ruch, a także nauka współpracy w grupie i odskocznia od rutyny dnia codziennego 🙂

Obok zajęć ogólno-rozwojowych proponujemy Państwu profilowane zajęcia z Piłki Nożnej w grupie „PIŁKARSKIE PRZEDSZKOLA” dedykowane dla dzieci w wieku 3-6.

W czasie zajęć dzieci, wykorzystując różne przybory, będą uczyły się prowadzić i kontrolować piłkę, uderzać ją na bramkę oraz uczestniczyć w mini meczach piłkarskich, które uczą współzawodnictwa w duchu fair play.

Nasze zajęcia mają na celu kształtowanie całego ciała, zmysł równowagi, koordynację ruchów i precyzję, ale także poczucie bezpieczeństwa dziecka. Uczą wytrwałości i systematyczności w dążeniu do celu, kształtują poczucie współodpowiedzialności, umiejętność przegrywania i doskonalenia się, pokonywania własnej słabości i wiary w siebie, a także podejmowania decyzji i dokonywania wyborów.

Gwarantujemy dobrą zabawę oraz pozytywne przeżycia połączone z nauką gry w piłkę nożną. Dzięki szerokiej gamie ćwiczeń, dostosowanych do wieku Twojego dziecka, zapewnimy mu satysfakcję i radość z treningu, a przy tym stworzymy podstawy do uprawiania sportu przez całe życie. Czas spędzony z rówieśnikami przełoży się na umiejętność funkcjonowania w grupie, a systematyczne uczestnictwo w zajęciach ukształtuje w Twoim dziecku poczucie obowiązku, nauczy punktualności i samodyscypliny.

Decydując się na udział swojego dziecka w zajęciach, możesz mieć pewność, że pozostanie pod opieką wykwalifikowanych instruktorów piłki nożnej, mających doświadczenie w pracy z najmłodszymi.


ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W :
ŚRODY: 17.30 -18.15
SOBOTY: 16.00-17.00


ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU: 662 221 444


PONIŻEJ KILKA ZDJĘĆ Z NASZYCH ZAJĘĆ! 🙂SPRAWDŹ KIEDY TRENUJEMY I DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!ADRES

ul. Fabryczna 3
05-270 Marki

TELEFON

Patryk Ostrowski: 662 221 444
Michał Gołaszewski: 503 829 568

EMAIL

uks1marki@gmail.comFacebook