OD ZABAWY DO SPORTU

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA


Projekt „OD ZABAWY DO SPORTU” ma na celu propagowanie sportu dla najmłodszych. Z kolei sport dla maluchów to po prostu zabawa, radość, ruch, a także nauka współpracy w grupie i odskocznia od rutyny dnia codziennego 🙂

Nasze zajęcia trwają 2 godziny i zakładają  przede wszystkim gry i zabawy ruchowe mające na celu rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej i innych zdolności motorycznych.

Kształtują one nie tylko sprawność całego ciała, zmysł równowagi, koordynację ruchów i precyzję, ale także poczucie bezpieczeństwa dziecka.

I najważniejsze: zajęcia sportowe pokazują, że z ruchu i współzawodnictwa można czerpać radość! Uczą wytrwałości i systematyczności w dążeniu do celu, kształtują poczucie współodpowiedzialności, umiejętność przegrywania i doskonalenia się, pokonywania własnej słabości i wiary w siebie, a także podejmowania decyzji i dokonywania wyborów.

Zajęcia prowadzą instruktorzy sportu o różnych specjalnościach, dlatego też zajęcia są ciekawe i różnorodne. Do ich przeprowadzania używamy dużej ilości sprzętu do ćwiczeń, dostosowanego do tej danej  grupy wiekowej. Są to min. piłki, pachołki, słupki, woreczki, materace,szarfy i wiele wiele innych.

Zajęcia odbywają się w soboty, są koedukacyjne, przeznaczone są zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!


ADRES

ul. Fabryczna 3
05-270 Marki

TELEFON

Patryk Ostrowski: 662 221 444
Michał Gołaszewski: 503 829 568

EMAIL

uks1marki@gmail.comFacebook